MU-E Hydro Vario

Landbouw · Groenonderhoud

MU-E Hydro Vario

Hydraulisch maaien met een lader of werktuigdrager

De MU-E Hydro Vario is ontwikkeld voor hydraulische aandrijving. Met passende adapterplaten kan de maaier worden gekoppeld aan kleinere en middelgrote laders of gemeentelijke werktuigdragers.

MU-E Hydro Vario – productfoto

In de praktijk

Uw voordelen

De MU-CONNECT-aanbouw laat de maaier de bodem volgen en beperkt het schuiven bij stuurbewegingen. Het lage aankoppelpunt helpt het zicht op het werk te behouden.

Techniek

Werking

De aanbouw geeft ruimte voor pendel- en hefbewegingen. Een vanuit de cabine zichtbare hoogte-indicator ondersteunt het instellen. Controleer naast de oliestroom ook de overige hydraulische eisen van de gekozen uitvoering vóór het aankoppelen.

MU-E Hydro Vario – praktijk- of detailfotoMU-E Hydro Vario – praktijk- of detailfoto

Machine-uitrusting

  • Hydraulische klepelmaaier voor 50–90 l/min.
  • Werkbreedtes: 1,40 / 1,60 / 1,80 / 2,00 m.
  • Robuuste, in hoogte verstelbare steunwielen, 360° zwenkbaar. Optioneel.
  • Zwenkbare kortsnijklep optioneel.
  • Verschillende adapterplaten beschikbaar.
  • Aanvullende opties op aanvraag.

Aanvullende uitvoeringsgegevens

  • Mechanische zijverstelling standaard; hydraulische zijverstelling met 26 cm verstelweg optioneel. Onder de aanbouwmogelijkheden vallen EURO-3 en een Cat. 0-koppeldriehoek.

Technische gegevens

Vergelijk de uitvoeringen hieronder. Waarden gescheiden door een verticale streep horen bij de uitvoeringen in de volgorde van de tabelkop. Een streepje betekent dat de fabrikant geen waarde opgeeft. Vermogensgrenzen zijn geen garantie dat iedere trekker in dat bereik geschikt is.

MU-E Hydro Vario — technische gegevens
MU-E Hydro Vario140160180200
Werkbreedte (cm)140160180200
Buitenbreedte (cm)155175195215
Gewicht (eenheid niet vermeld in bron)320340370380
Aantal hardmetalen M-beugelklepels24283236
Oliestroom (l/min)50-9050-9050-9050-90

Opmerking bij de fabrikantgegevens. De fabrikant vermeldt in deze tabel geen eenheid bij het gewicht. De getallen zijn ongewijzigd overgenomen; laat de gewichtseenheid bevestigen.

Afbeeldingen kunnen opties tonen. Uitvoering, aanbouwdelen, hydrauliek en veiligheidsafstanden worden afgestemd op uw werktuigdrager en de actuele handleiding.

De onderstaande documenten staan bij Müthing. Ze zijn in de oorspronkelijke taal van de fabrikant beschikbaar. Controleer bij onderdelen altijd het type en serienummer.

Handleiding en onderdelenlijst als PDF

Tijms levert ook onderdelen

Uw MU-E Hydro Vario aan het werk houden

Voor Müthing-onderdelen kunt u bij Tijms terecht. Stuur het type, bouwjaar en serienummer mee, samen met een foto of het onderdeelnummer. Wij zoeken de passende uitvoering op en geven de prijs en levertijd door.

Productinformatie en afbeeldingen: Müthing MU-E Hydro Vario. Geraadpleegd op 12 oktober 2026.

Meer weten? Neem contact met ons op