MU-M Vario

Landbouw

MU-M Vario

Gewasresten verwerken met instelbare afvoer

De MU-M Vario is een klepelmaaier voor front- en achteraanbouw. De serie is bedoeld voor het verwerken van gras en grotere hoeveelheden gewasresten.

MU-M Vario – productfoto

In de praktijk

Uw voordelen

De dubbele aanbouwbok met hydraulische zijverstelling maakt de inzet flexibel. Het materiaal kan vóór of achter de steunrol worden afgelegd.

Techniek

Werking

De Vario-snijrail regelt de verkleining. M-DuraX hamerklepels en een Shark fin-kortsnijrail verwerken het materiaal. De grote steunrol zorgt voor hoogtegeleiding en heeft Starinth-lagering. Automatische riemspanning behoort tot de standaarduitrusting.

MU-M Vario – praktijk- of detailfotoMU-M Vario – praktijk- of detailfoto

Machine-uitrusting

  • Vermogensbereik: 75–160 pk.
  • Werkbreedtes: 2,20 / 2,50 / 2,80 / 3,00 m.
  • Spiraalrotor met M-DuraX hamerklepels.
  • Automatische V-riemspanning. Standaard.
  • Aanvullende opties op aanvraag.

Aanvullende uitvoeringsgegevens

  • Hydraulische zijverstelling: 56 cm. Aanbouwpunten Cat. 2 met sleufgaten voor bodemvolging.

Technische gegevens

Vergelijk de uitvoeringen hieronder. Waarden gescheiden door een verticale streep horen bij de uitvoeringen in de volgorde van de tabelkop. Een streepje betekent dat de fabrikant geen waarde opgeeft. Vermogensgrenzen zijn geen garantie dat iedere trekker in dat bereik geschikt is.

MU-M Vario — technische gegevens
MU-M Vario220250280300
Werkbreedte (cm)220250280300
Buitenbreedte (cm)240270300320
Max. trekkervermogen (pk)160160160160
Gewicht (kg)9059751.0101.085
Aantal M-DuraX hamerklepels18222426

Afbeeldingen kunnen opties tonen. Uitvoering, aanbouwdelen, hydrauliek en veiligheidsafstanden worden afgestemd op uw werktuigdrager en de actuele handleiding.

De onderstaande documenten staan bij Müthing. Ze zijn in de oorspronkelijke taal van de fabrikant beschikbaar. Controleer bij onderdelen altijd het type en serienummer.

Handleiding en onderdelenlijst als PDF

Tijms levert ook onderdelen

Uw MU-M Vario aan het werk houden

Voor Müthing-onderdelen kunt u bij Tijms terecht. Stuur het type, bouwjaar en serienummer mee, samen met een foto of het onderdeelnummer. Wij zoeken de passende uitvoering op en geven de prijs en levertijd door.

Productinformatie en afbeeldingen: Müthing MU-M Vario. Geraadpleegd op 12 oktober 2026.

Meer weten? Neem contact met ons op